Laptopy - Pro4it

Laptopy poleasingowe

Stawiamy na jakość.

Nasz sprzęt jest w 100% sprawny z legalnym oprogramowaniem.

Audytujemy poszczególne egzemplarze i nadajemy im odpowiednie klasy

Renomowani producenci

Laptopy poleasingowe klasy premium

W naszej ofercie znajdziesz laptopy klasy biznesowej wiodących marek:

  • Dell
  • Lenovo
  • HP
  • Toshiba
  • Fujitsu

Modele z klas Precision, Latitude (Dell), ThinkPad (Lenowo), czy EliteBook (HP) to najwyższa jakość wśród laptopów. Wybieramy z dostępnych egzemplarzy tylko te, które spełniają nasze oczekiwania i przejdą nasz rygorystyczny audyt techniczny i wizualny.

Sprzedajemy komputery zarówno budżetowe, do wykorzystania domowego , ale z ponadprzeciętnymi parametrami jak i sprzęt dla bardziej wymagających klientów (projektanci, graficy…).

Na życzenie skonfigurujemy laptopa, tak, aby odpowiadał wymaganiom Twojego klienta lub też Twojej firmy.

Czego możesz się spodziewać zamawiając laptopy z pro4IT

W pełni sprawny laptop do pracy klasy biznes

Stawiamy na jakość sprzętu i poziom współpracy z naszymi klientami. Nie sprzedajemy laptopów składanych z kilku. Masz 100% pewności, że jest to sprzęt złożony przez producenta. Nie wahamy się udzielić nawet do 2 lat gwarancji na sprzęt.

Jakość sprzętu jest na pierwszym miejscu!

Klasa wizualna A naszych komputerów oznacza, że sprzęt jest praktycznie bez skazy. Bardzo często od naszych nowych klientów słyszę, że nie spodziewali się aż tak dobrej jakości dostarczanych komputerów w klasie A. Jakość współpracy z klientem oraz doskonałej jakości sprzęt w długofalowej współpracy biznesowej broni się sam.
Jak nawiążesz z nami współpracę, to zobaczysz na własne oczy, że nasze standardy stają się wyznacznikiem w tym biznesie.

Szybka przesyłka

Oferujemy tylko te laptopy, które mamy w magazynie. Sprzęt ten jest już zaudytowany, wyceniony , sprawdzony i zakwalifikowany do odpowiedniej klasy wizualnej. Dodatkowo przed wysłaniem jeszcze raz sprawdzamy czy wszystko działa. Jak potrzebujesz wymienimy dysk lub dołożymy RAM. Nie ma z tym problemu. Dostaniesz sprzęt, który wystarczy włączyć i pracować na nim. Komputery wysyłamy kurierem i ubezpieczamy przesyłkę.

Gwarancja do 24 miesięcy

Nic dodać nic ująć. W standardzie masz 12 miesięcy gwarancji na laptopa i 30 dni na baterię. Bateria trzyma minimum 30 min (tyle zawsze jest testowana). Dajemy możliwość rozszerzenia gwarancji do 24 miesięcy. Wszelkie usterki gwarancyjne są zgłaszane przez nasz wewnętrzny system do obsługi gwarancyjnej. Minimum formalności.

Bardzo szeroki wybór

Zazwyczaj mamy do wyboru około 100 różnych modeli z wymienionych wyżej marek. Znajdziesz sprzęt budżetowy oraz taki, który zadowoli bardzo wymagającego klienta. Wszystko zależy od potrzeb no i od budżetu. Być może znajdziesz na rynku komputery trochę tańsze, jednak niska cena może być odzwierciedlaniem jakości. Nasz sprzęt staramy się oferować w jak najlepszej cenie, ale na pewno nie zejdziemy poniżej naszego standardu jakościowego. To na dłuższą metę nie ma sensu.

Specjalne warunki handlowe

Jeżeli jednorazowo zamówisz 20 komputerów lub więcej możemy przygotować dla Ciebie specjalne warunki cenowe. Jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi do rozmowy z klientem na temat jego potrzeb i oczekiwań. Odroczony termin płatności już po 3 zamówieniu.

Klasy wizualno-techniczne komputerów poleasingowych

Najczęściej pojawiającym się pytaniem (poza ceną 😜), jest: „…jak wyglądają nasze komputery klasy A/A-/B+… Standardy mamy bardzo wysokie, a na rynku brakuje unifikacji tych klas.

Dlatego też otwarcie mówimy, że nasza klasa A jest praktycznie bez skazy, natomiast klasa B+ można spokojnie porównać do niejednej klasy A spotykanej dość często na rynku.

Wychodząc naprzeciw pytaniom poniżej pełny opis naszej klasyfikacji i standardów oceny sprzętów IT

Opis klas / grade

Laptopy używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne, sprzęt może posiadać na obudowie minimalne ślady użytkowania , ślady te są mało widoczne i nie mają żadnego wpływu na komfortową prace na laptopie. Najczęstszymi przykładami mogą być: drobne ryski lub otarcia na elementach zewnętrznych obudowy. Matryca wolna od wad ! Zasilacz oraz bateria objęta 30 dniową gwarancją rozruchową. Sprzęt bez zasilania sieciowego, powinien wytrzymać 30 min na baterii – uczciwie przez taki czas testujemy baterię

Laptopy używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne, sprzęt może posiadać na obudowie nieznaczne ślady użytkowania , ślady te są mało widoczne i nie mają żadnego wpływu na komfortową prace na laptopie. Najczęstszymi przykładami mogą być: drobne ryski lub otarcia na elementach zewnętrznych obudowy, mogą pojawić się nieznaczne przetarcia na touchpadzie . Matryca może posiadać minimalne ryski widoczne na wyłączonym urządzeniu, nieznaczne przebarwienie nie mające wpływ na normalne użytkowanie. Ze względów wizualnych klapa obudowy matrycy może posiadać skiny ( dedykowaną do modelu okleina klapy matrycy – jest ona mało widoczna!) .Możliwe nieznacznie ślady / cienie po usunięciu naklejki antykradzieżowej . Wymienione ślady użytkowania nie przeszkadzają podczas pracy na laptopie. Zasilacz oraz bateria objęta 30 dniową gwarancją rozruchową. Sprzęt bez zasilania sieciowego, powinien wytrzymać 30 min na baterii – uczciwie przez taki czas testujemy baterię

Laptopy używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne. Sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania takie jak : przetarcia, widoczne ryski, mogą wystąpić przetarcia na touchpadzie i / lub palmreście. Na matrycy mogą wystąpić pojedyncze mało widoczne przebarwienia lub badpixele ( max 2 sztuki ) Możliwe niewielkie pęknięcia do 5 mm. Wymienione ślady użytkowania nie mają wpływu na stan techniczny laptopa oraz nie przeszkadzają w codziennej pracy na laptopie. Zasilacz oraz bateria objęta 30 dniową gwarancją rozruchową. Sprzęt bez zasilania sieciowego, powinien wytrzymać 30 min na baterii – uczciwie przez taki czas testujemy baterię.

Laptopy używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne. Sprzęt posiada widoczne ślady użytkowania takie jak : widoczne przetarcia, ryski, w zależności od modelu na aluminiowej obudowie mogą pojawiać się nieznaczne wgłębienia (Charakterystyczne w modelach DELL Do serii posiadających aluminiową obudowę ). Możliwe wystąpienie nieznacznych pęknięć, mogą wystąpić niewielkie luzy na zawiasie klapy matrycy. Matryca może posiadać widoczne przebarwienia lub / i badpixela lub / i niewielkie ryski, nie mają one jednak wpływu na korzystanie ze sprzętu. Na wyłączony ekranie możliwe niewielkie ślady odciśnięć klawiatury. Sprzęty są sprawne i nadają się do codziennego użytkowania. Klasy B nie zalecamy do prac projektowych lub graficznych. Zasilacz oraz bateria objęta 30 dniową gwarancją rozruchową. Sprzęt bez zasilania sieciowego, powinien wytrzymać 30 min na baterii – uczciwie przez taki czas testujemy baterię

PC używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne, mogą posiadać minimalne ślady użytkowani w postaci mikro rysek lub otarć na obudowie zewnętrznej najczęściej są to boczne lub tylne elementy obudowy. Panel frontowy zazwyczaj jest wolny od wad !

PC używane – poleasingowe. Testowane, w 100% sprawne, mogą posiadać widoczne otarcie lub delikatne zarysowania na elementach obudowy. Panel frontowy może posiadać nieznaczne ślady eksploatacji sprzętu. Wymienione ślady użytkowania w żaden sposób nie wpływają na stan techniczny sprzętu i nie mają związku z jego prawidłowym funkcjonowaniem !

Klasa nie występuje. Sprzęty nie są dopuszczone do sprzedaży, jeżeli taki sprzęt się pojawi, musi on zostać dokładnie opisany i zaakceptowany przez klienta

Klasa nie występuje. Sprzęty nie są dopuszczone do sprzedaży, jeżeli taki sprzęt się pojawi, musi on zostać dokładnie opisany i zaakceptowany przez klienta

System klasyfikacji wizualno-technicznej zawsze znajdziesz w naszym pliku z aktualną ofertą Stock.
Jeżeli pobierzesz naszą ofertę będzie w niej też ten opis. Każda aktualizacja stanów magazynowych również będzie zawierała tą informację.

Zobacz filmik w którym na przykładzie pokazujemy jak wyglądają laptopy w wymienionych klasach wizualno-technicznych.

Sprawdź nas! Pobierz ofertę.

Zostań naszym klientem. Zyskasz dostęp do sprawdzonego sprzętu komputerowego. Jeżeli cenisz sobie jakość i stawiasz na dobrą współpracę i rzetelność, to oferta jest właśnie dla Ciebie. 

Nie spodoba Ci się to co oferujemy? jednym kliknięciem wypiszesz się z naszej bazy. Tak po prostu…

Jeżeli wolisz kontakt bezpośredni, zapraszam

Z przyjemnością opowiem osobiście o naszej ofercie, możliwości współpracy oraz serwisu jaki dostarczamy naszym partnerom biznesowym

Rafał Patalas
Regionalny Manager Sprzedaży

Mobile / WhatsApp +48 575 020 797
Email rpatalas@pro4it.pl